FAQ - Najcześciej zadawane pytania dot. kalendarzy

Czym są "okienka"?

Okienkami nazywamy znaczniki dat, które się przesuwa po kalendarzu. Kalendarze można nabywać bez okienek. Jeśli nie potrzebujecie tyle okienek co kalendarzy to jest możliwość zakupu mniejszej ilości. Okienka oferujemy w dwóch rodzajach: zwykłe (najczęściej spotykane) oraz w kształcie wozu strażackiego (nasz autorski projekt, który stał się hitem).


Jak przesłać zdjęcia?

Ze względu na duże obciążenie skrzynek pocztowych zalecamy przesyłanie zdjęć przez specjalnie przygotowaną do tego stronę (formularz): https://strazackie.pl/pliki

 

Ile przesłać zdjęć?

Zalecamy przesyłanie zdjęć od 2 do 10. To zależy od tego jaki kalendarz wybierzecie oraz jakiej jakości są zdjęcia. Jeśli zdjęcia są niskiej rozdzielczości to na projekcie pojawią się w małym rozmiarze. Prosimy nie przesłać nam więcej niż 20 zdjęć. Prosimy wskazać zdjęcia, na którym Wam najbardziej zależy i dać nam pewną dowolność co do wyboru pozostałych.

 

Co zrobić jak mam zdjęcie słabej jakości?

Prześlij nam takie zdjęcia. Sprawdzimy co da się zrobić, ewentualnie dodamy je w małym rozmiarze, żeby nie były widoczne rozmazania. Jeśli zdjęcia nie będą się nadawały to o tym Cie poinformujemy i zaproponujemy zdjęcia z banku zdjęć (posiadamy ogólne strażackie zdjęcia).

Czy możemy zrezygnować z realizacji po otrzymaniu projektu?

Zamawiając kalendarze w naszym sklepie zawiązuje się umowa pomiędzy Sprzedawcą a Kupującym, której warunki są uregulowane w Regulaminie sklepu. Wychodząc na przeciw projekt wykonujemy bez zaliczki, lecz w przypadku rezygnacji z realizacji po wykonaniu projektu pobierzemy tylko opłatę za sam projekt w wysokości 80 zł brutto. Nie pobierzemy opłaty za całe zamówienie.


Czy umieścicie wizytówki sponsorów?

Jak najbardziej umieszczamy wizytówki i loga sponsorów na kalendarzach. Nie ma za to dodatkowych opłat. Jeśli jednak nie otrzymacie od sponsorów materiałów graficznych to takie może zaprojektować dodatkowo (cena od 25 do 50 zł brutto za sztukę).


Czy jest możliwość wystawienia dwóch faktur, w tym jedną na reklamodawcę (sponsora)?

Jest taka możliwość. Według zaleceń możemy wystawić dwie faktury z ogólną nazwą usługi np. Kalendarze. W przypadku rozdzielenia na dwie faktury pobieramy opłatę administracyjną jednorazowo w wysokości 18 zł brutto.

 

Co oznacza, że kalendarz jest o grubości 350 gram?

Kalendarz 350 gram to kalendarz przygotowany na papierze kredowym (najgrubszy dostępny na rynku). Taki papier jest dużo tańszy od kartonu, ale swą jakością pozwala na użytkowanie kalendarza przez cały rok. Papier 350 gram można zobrazować w ten sposób, że opierając kalendarz o ścianę nie zsunie się on jak kartka tylko będzie oparty (po jakimś czasie pod wpływem temperatury się wygnie).do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl