O nas

Czołem Druhny i Druhowie!

Sklep strazackie.pl to lata dojrzewającej idei "Wspieramy polskich strażaków i rozumiemy ich potrzeby, dostarczając kalendarze, gadżety oraz odzież w najwyższej jakości". Na początku były kalendarze-strazackie.pl, następnie powstała marka kalendarze998.pl, już wtedy zaczęto produkować pierwsze gadżety. Dzisiaj mamy prawdziwe centrum, gratka dla miłośników straży - strazackie.pl. To sklep, który powstał z pasji do straży pożarnej. W naszym zespole każdy zna uczucie jakie Wam towarzyszy kiedy zawyje syrena. Jesteśmy dla Was!

Założyciel, dh Marcin Rudzik

  

 

Każdy sklep ma swoją historię. Nasza miała swój początek w 2009r. Z zauważonych potrzeb strażaków narodził się pomysł wspomagania jednostek OSP poprzez realizację dla nich kalendarzy strażackich. Od tego czasu nieustannie powiększamy swoją ofertę o produkty, które cieszą się zainteresowaniem wśród wszystkich strażaków.

Zespół strazackie.pl łączy w sobie dwie właściwości – zamiłowanie do branży oraz profesjonalizm. Sami jesteśmy strażakami ochotnikami co pozwala nam lepiej zrozumieć oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. Stale przebywamy między strażakami, słuchamy ich i rozumiemy oraz wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Zawsze jesteśmy otwarci na Wasze propozycje, służymy pomocą w każdej sytuacji, to wszystko by zapewnić 100% satysfakcji z zakupów.

 

  

 

 

Na początku naszej działalności w ofercie znajdowały się wyłącznie kalendarze strażackie. Dziś ofertę naszego sklepu tworzy szeroka gama produktów takich jak: gadżety strażackie, dekoracje do domu i remizy, upominki i nagrody, odzież strażacka oraz druk. Podejmujemy również współpracę z Oddziałami Wojewódzkimi ZOSP dostarczając druki oraz gadżety strażackie na różne wydarzenia. Naszym klientom oferujemy zawsze produkty najwyższej jakości. Z każdym dniem powiększamy nasz asortyment, regularnie przygotowujemy promocje oraz akcje rabatowe.

Największą siłą sklepu strazackie.pl są tworzący go ludzie. Profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby klientów. Dla każdego z nich praca w marce strazackie.pl jest kopalnią doświadczenia zawodowego oraz spełnieniem marzeń i przyjemnością. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych ludzi, którzy doskonale znają się na sprzedawanych produktach. Aby zapewnić stały dostęp do naszej oferty oraz zagwarantować pomoc w każdej sytuacji, pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00.

 

 

 


Prace nad nowymi projektami dla strazackie.pl często przebiegają w burzliwych dyskusjach. Wszystko by zapewnić Wam zadowolenie z zakupionych w naszym sklepie produktów. 

Kolejno od lewej: Marcin, Damian, Paweł.

 

Film z zapowiedzi sklepu https://www.facebook.com/strazackiepl/videos/1057725764296628/

 

Publikacje medialne i akcje, w których braliśmy udział:

Zorganizowanie akcji pomocy #OdbudujemyDom

https://strazackie.pl/razem-odbudujemy-dom-rodzinie-strazakow

Wsparcie akcji "Po marzenia na Hel" 

https://www.facebook.com/pomarzenianahel/photos/a.837966092960164.1073741828.819652831458157/882199581870148/?type=3&theater

Wywiad "Jak tworzone są kalendarze strażackie"

http://strazacki.pl/artykuły/jak-tworzone-są-kalendarze-strażackie

Konkurs "Strażacy" 

http://strazacki.pl/konkursy/konkurs-fotograficzny-„strażacy”

Konkurs "Najładniejsza Strażnica" 

http://strazacki.pl/konkursy/najładniejsza-strażnica-–-wyniki-konkursu

 

Sprawdź nasze:

Gadżety strażackie

oraz

Koszulki strażackie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl