Opinie klientów

Zobacz co o naszych produktach sądzą Druhny i Druhowie z całej Polski!

*potwierdzone opinie o strażackie.pl pochodzące ze strony ceneo.pl


Michał
"Kontakt rzeczowy i zawsze konkretny. Asortyment wystarczający, projekt zawsze rrafiony, bezproblemowo"

Przemysław
"Od kilku lat nasza jednostka OSP korzysta z usług. Każdego roku projekt jest super. Realizacja i wykonanie jest na wysokim poziomie."

Mateusz
"Polecam. Dobry kontakt z klientem szybka realizacja, pełen profesjonalizm" 

Roksana
"Serdecznie polecam, bardzo dobry kontakt ze sklepem. Grafik, który zajmował się naszym projektem sprawnie wykonał go dla nas, wszelkie poprawki wykonał szybko i już w klika dni mieliśmy gotowe kalendarze u siebie! Jeśli chodzi o jakość- są piękne! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania, kontaktu, jak i czasu realizacji. :)"

Jakub
"Szybka realizacja, ciekawe pomysły."

Mariusz
"dobry kontakt ze sprzedającym szybka realizacja zamówienia. Polecam"

Magdalena
"Korzystamy z usług już kolejny raz i jak zawsze nie zawiedliśmy się. Świetny kontakt, projekt przerósł nasze oczekiwania!"

Kamil
"Dobry kontakt ze sprzedawcą oraz projektantem który wykonał usługę tak jak chcieliśmy, zamówienie zrealizowane na wysokim poziomie. Ze względu na indywidualny projekt czas realizacji trochę trwał, ale serdecznie polecam. Pozdrawiam"

Adam
"Pełen profesjonalizm, szybka realizacja i miła obsługa."

Paweł
"Super wykonane kalendarze!"

Mariusz
"Zadowalające!"

Piotr
"wszystko zgodnie z ustaleniami"

Katarzyna
"jESTEM ZADOWOLONA PONIEWAŻ WSPÓŁPRACUJĘ Z TĄ FIRMĄ JUŻ OD KILKU LAT"


Damian z jednostki OSP w Świnicach Warckich
"Polecam. Jakość i cena na 6."

 

Maciej z jednostki OSP Borowiczki
"Jednym słowem REWELACJA :) Zamówienie zrealizowane na bardzo wysokim poziomie, wykonanie i jakość super, a co najważniejsze to profesjonalne podejście do kontaktu z klientem. Jak najbardziej polecam, no i oczywiście będę zamawiał u Was kolejne produkty :) Dzięki !!!"
 

Emilia z Kunowa
"Zamówienie dotarło szybko :D Jakość świetna, kubek jako prezent? Zrobił mega wrażenie :D Chyża gorąco poleca!"


Łukasz z jednostki OSP Makoszowy
"W imieniu Druhów OSP Makoszowy serdecznie dziękujemy za wspaniały projekt kalendarzy Naszej jednostki.. Jak co roku świetny kontakt, doskonałe wykonanie i terminowa przesyłka sprawiają że z przyjemnością możemy polecić produkty Firmy Strażackie.pl :)"


Radosław z jednostki OSP Karpin
"Przesyłka doszła nadspodziewanie szybko :) wszystko z paczką było w najlepszym porządku. Współpraca ze strażackie. pl to czysta przyjemność. Zarówno pod kątem łatwego kontaktu firmą jak i wykonania projektu (projektantowi udało się zrealizować wszelkie nasze wymaganie bez potrzeby nanoszenia żadnej korekty do projektu). OSP Karpin jest bardzo zadowolona pod każdym aspektem."


Paweł z jednostki OSP Radomierowice
"Firma godna polecenia. Projekt wykonany szybko, bardzo dobra jakość oraz szybka dostawa. Polecam kalendarze tej firmy. Współpraca ze strażackie.pl to przyjemność. Szczególnie z Panią Gabrysią. ;) pozdrawiam"


Paweł z jednostki OSP Kozłowice
"Kalendarze tak jak firma. SOLIDNE W DOBREJ CENIE. Bardzo szybka realizacja i kontakt."


Natalia z jednostki OSP Wola Przemykowska - Zamłynie
"Super projekt z szybką dostawą. Już poraz kolejny rok zamawiamy z OSP WOLA PRZEMYKOWSKA ZAMŁYNIE I jesteśmy zadowoleni. Dziękujemy za współprace i na pewno wrócimy . Pozdrawia sekretarz OSP Natalia."


Paweł z jednostki OSP Świątki
"Jakość kalendarzy bardzo wysoka polecam :)"


Marek z jednostki OSP Sieklówka
"Firma godna polecenia zamówienia realizują bardzo szybko jakość zamówienych kalendarzy jest b.dob polecam"


Kamil z jednostki OSP Jugowa
"Wszystko w jak najlepszym porządku kalendarze świetne zamawiam co roku i nigdy się nie zawiodłem pozdrawiam OSP Jugowa."


Magdalena z jednostki OSP Cerekiew

"Bardzo miła obsługa! Profesjonalny projekt i wykonanie! Szybko, sprawnie i na temat! Polecam!"


Bartek z jednostki OSP Strzyżów
"Wszystko w jak najlepszym porządku! :) Szybko wykonany projekt, bardzo dobra jakość oraz szybka dostawa. Polecam kalendarze tej firmy ! :) Już wiemy kto za rok zrobi nam kolejne kalendarze :)"Szymon z jednostki OSP Jagodzin
"Oferta oraz promocje na bardzo wysokim poziomie ! Kalendarze wykonane w najwyższej jakości. Kontakt, projekt oraz wszystko na 6, polecamy OSP Jagodzin !"Klaudia z jednostki OSP Dźwierszno
"Jak co roku druhowie z naszej jednostki są zadowoleni, jak również mieszkańcy wiosek, które odwiedzamy. Jeżeli się nie mylę to od 4 lat zamawiamy u Was kalendarze i jeszcze się nie zawiedliśmy. Projekt wg naszego życzenia, przesyłka szybka, kontakt super. Oczywiście za rok znowu się spotkamy. Pozdrawiamy OSP Dźwierszno."