O nas

Czołem Druhny i Druhowie!

Sklep strazackie.pl to lata dojrzewającej idei "Wspieramy polskich strażaków i rozumiemy ich potrzeby, dostarczając kalendarze, gadżety oraz inne produkty w najwyższej jakości". Na początku były kalendarze-strazackie.pl, następnie powstała marka kalendarze998.pl i to właśnie wtedy zaczęliśmy produkować pierwsze gadżety. Dzisiaj mamy prawdziwe centrum, gratka dla miłośników straży - strazackie.pl. To sklep, który powstał z pasji do straży pożarnej. W naszym zespole każdy zna uczucie jakie Wam towarzyszy kiedy zawyje syrena. Jesteśmy dla Was!

Założyciel, dh Marcin Rudzik

 

 

Każdy sklep ma swoją historię. Nasza miała swój początek w 2009 roku. Z własnych potrzeb oraz innych strażaków zrodził się pomysł wspomagania jednostek OSP poprzez realizację dla nich kalendarzy strażackich. Od tego czasu nieustannie powiększamy swoją ofertę o produkty, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród strażaków z całej polski. Każdego roku dopieszczamy swoją ofertę i wciąż udoskonalamy swoją ofertę. 
Zespół strazackie.pl łączy w sobie dwie cechy – zamiłowanie do branży oraz profesjonalizm. Sami jesteśmy strażakami ochotnikami, co pozwala nam lepiej zrozumieć oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Jesteśmy na bieżąco w środowisku strażackim, słuchamy, rozumiemy oraz wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Zawsze jesteśmy otwarci na Wasze propozycje, służymy pomocą w każdej sytuacji, a to wszystko po to, by zapewnić 100% satysfakcji z zakupów.
 
Na początku naszej działalności w ofercie znajdowały się wyłącznie kalendarze strażackie, kolejno uzupełniliśmy ofertę naszego sklepu m.in. o gadżety strażackie, pojawiła się też odzież strażacka. Z uwagi na potrzeby klientów rozoczęliśmy również realizację kalendarzy gminnych, dla urzędów miast czy firm.

Naszym klientom oferujemy zawsze produkty najwyższej jakości. Z każdym rokiem poszerzamy i ulepszamy naszą ofertę, regularnie przygotowując promocje oraz akcje rabatowe. Największą siłą sklepu strazackie.pl są tworzący go ludzie. Profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby klientów, którzy znają się na tym co robią. Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych ludzi, którzy doskonale znają się na sprzedawanych produktach. Aby zapewnić stały dostęp do naszej oferty oraz zagwarantować pomoc w każdej sytuacji, pozostajemy do Państwa dyspozycji zarówno telefonicznie, jak również mailowo. Dane kontaktowe dostępne są tutaj: kontakt
 
_______________________________________

Film z zapowiedzi sklepu: https://www.facebook.com/strazackiepl/videos/1057725764296628/
 
Publikacje medialne i akcje, w których braliśmy udział:

Zorganizowanie akcji pomocy #OdbudujemyDom
https://strazackie.pl/razem-odbudujemy-dom-rodzinie-strazakow

Wsparcie akcji "Po marzenia na Hel" 
https://www.facebook.com/pomarzenianahel/photos/a.837966092960164.1073741828.819652831458157/882199581870148/?type=3&theater

Wywiad "Jak tworzone są kalendarze strażackie"
http://strazacki.pl/artykuły/jak-tworzone-są-kalendarze-strażackie

Konkurs "Strażacy" 
http://strazacki.pl/konkursy/konkurs-fotograficzny-„strażacy”

Konkurs "Najładniejsza Strażnica" 
http://strazacki.pl/konkursy/najładniejsza-strażnica-–-wyniki-konkursu