Pliki - prześlij zdjęcia i dane

Instrukcja korzystania z formularza do przesyłania zdjęć:

 

1. Podaj numer zamówienia lub nazwę jednostki

Podaj numer składający się z czterech cyfr. Po złożeniu zamówienia otrzymałeś potwierdzenie na swój adres e-mail wraz z numerem zamówienia. Jeśli nie złożyłeś jeszcze zamówienia lub wysłałeś zapytanie do nas na maila, a chcesz przesłać zdjęcia to w polu 1. wpisz nazwę miejscowości np. "NOWAKI".

2. Dodaj opcjonalnie opis oraz wytyczne

Jeśli chcesz przekazać nam szczegółowe informacje, jak powinien wyglądać Twój kalendarz, na co powinniśmy zwrócić uwagę, koniecznie daj nam o tym znać! Oczywiście możesz pozostawić inwencję twórczą grafikowi, który przygotuje indywidualny projekt.

3. Dodaj zdjęcia i inne pliku

Kliknij pole lub przeciągnij do niego zdjęcia (jedno zdjęcie nie może mieć powyżej 5 MB, a razem wszystkie pliki nie mogą przekroczyć 100 MB). Jeśli dodasz jedno zdjęcie i chcesz dodać kolejne kliknij ponownie w pole oraz dodaj następne. Możesz przesłać nam również pliki tekstowe, spakowane zdjęcia itp. Akceptowane formaty plików: .jpg .png .doc docx .pdf .zip .rar.

Pliki zaczną się wysyłać w momencie kliknięcia przycisku WYŚLIJ (patrz poniżej).

4. Wyślij zdjęcia i pliki

Po dodaniu wszystkich zdjęć kliknij Wyślij zdjęcia - wtedy rozpocznie się ładowanie i wysyłanie. Po prawidłowym przesłaniu zdjęć otrzymasz komunikat w tym samym oknie, że pliki zostały prawidłowo przesłane.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz się upewnić czy Twoje zdjęcia

dotarły, zadzwoń do nas tel. tel. 17 770 73 20